Kontakt oss

MILJØAGENTENE

Mariboes gate 8
0183 Oslo
E-post: post@miljoagentene.no
Telefon: 96 90 18 20
Org.nr. 971 276 533

Kontonummer: 7874.05.77661

For kontaktinformasjon til sentralstyret, klikk her.

Om Miljøagentene   About the Eco-Agents

Ansatte på Hovedkvarteret

Are Shaw Waage 
Sjefsagent
are@miljoagentene.no
Tlf: 41 42 86 89

- Daglig ledelse
- Økonomi og administrasjon
- Representasjon og relasjoner
- IT-drift

Carl Fredrik Pedersen
Prosjektagent
carl@miljoagentene.no
Tlf: 47 45 05 78

- Samarbeidsprosjekter
- Markedsaktiviteter
- Beintøft

Hanna Aasen
Kommunikasjonsagent
hanna@miljoagentene.no
Tlf: 40 21 74 10

- Pressehenvendelser
- Film og foto
- Miljøagentrapporten
- Miljøagentene.no og nettbutikken
- Batterijakten

Eva Helene Heyerdahl
Organisasjonsagent
evahelene@miljoagentene.no
Tlf: 95 70 22 78

- Barnas Klimapanel
- Skolebesøk
- Oppfølging lokallag i: Rogaland, Hordaland, Sogn og Fjordane, Møre og Romsdal og Trøndelag.

Ane Norgård Brohaug
Organisasjonsagent
ane@miljoagentene.no
Tlf: 917 117 40

- Medlemsregistreringer
- Spesialagenter
- Miljøagentenes landsleir
- Frifond
- Oppfølging lokallag i: Finnmark, Troms, Nordland, Hedmark, Oppland, Østfold, Vestfold, Buskerud, Telemark og Agder

Stine Østnor
Prosjektagent plastforsøpling
stine@miljoagentene.no
Tlf: 93 22 91 38

- Skolebesøk
- Foredrag
- Utvikling av materiell

Ane Marte Rognskog
Oslo- og Akershusagent (40%)
anemarte@miljoagentene.no
Tlf: 46 41 32 13

Ingvild Wollstad
Kreativ agent (deltid)
ingvild@miljoagentene.no
Tlf: 91 91 65 65

- Grafisk design Miljøagentrapporten
- Innhold og aktiviteter Miljøagentrapporten
- Grafisk design alle trykksaker

Aslak Bjørn
Medlemsagent (20%)
aslak@miljoagentene.no

- Medlemsregistreringer
- Velkomstpakker

Astrid Johanne Svensson
Prosjektagent

(i permisjon ut 2017)

Rasmus Norsted
Kommunikasjonsagent

(i permisjon ut 2017)

 



 

Er du agent? Logg deg inn!

Eller registrer deg her.

Agentinnlogging

Har du glemt passordet ditt?
Gå tilbake til innlogging