Kontakt oss

MILJØAGENTENE

Mariboes gate 8
0183 Oslo
E-post: post@miljoagentene.no
Telefon: 96 90 18 20
Org.nr. 971 276 533

Kontonummer: 7874.05.77661

For kontaktinformasjon til sentralstyret, klikk her.

Om Miljøagentene   About the Eco-Agents

Ansatte på Hovedkvarteret

Are Shaw Waage 
Sjefsagent
are@miljoagentene.no
Tlf: 41 42 86 89

- Daglig ledelse
- Økonomi og administrasjon
- Representasjon og relasjoner
- IT-drift

Carl Fredrik Pedersen
Prosjektagent
carl@miljoagentene.no
Tlf: 47 45 05 78

- Samarbeidsprosjekter
- Markedsaktiviteter
- Beintøft

Astrid Johanne Svensson
Prosjektagent
astrid@miljoagentene.no
Tlf: 97 00 26 63

- Samarbeidsprosjekter
- Markedsaktiviteter
- Batterijakten

Eva Helene Heyerdahl
Organisasjonsagent
evahelene@miljoagentene.no
Tlf: 95 70 22 78

- Barnas Klimapanel
- Skolebesøk
- Oppfølging lokallag i: Rogaland, Hordaland, Sogn og Fjordane, Møre og Romsdal og Trøndelag.

Ane Norgård Brohaug
Organisasjonsagent
ane@miljoagentene.no
Tlf: 917 117 40

- Medlemsregistreringer
- Spesialagenter
- Miljøagentenes landsleir
- Frifond
- Oppfølging lokallag i: Finnmark, Troms, Nordland, Hedmark, Oppland, Østfold, Vestfold, Buskerud, Telemark og Agder

Rasmus Norsted
Kommunikasjonsagent
rasmus@miljoagentene.no
Tlf: 92 28 17 69

- Pressehenvendelser
​- Sosiale medier
- Film og foto
- Miljøagentrapporten
- Miljoagentene.no og nettbutikken
- Batterijakten

Ane Marte Rognskog
Oslo- og Akershusagent (40%)
anemarte@miljoagentene.no
Tlf: 46 41 32 13

Ingvild Wollstad
Kreativ agent (deltid)
ingvild@miljoagentene.no
Tlf: 91 91 65 65

- Grafisk design Miljøagentrapporten
- Innhold og aktiviteter Miljøagentrapporten
- Grafisk design alle trykksaker


Stine Østnor
Prosjektagent, plastforsøpling
stine@miljoagentene.no
Tlf: 93 22 91 38

- Skolebesøk
- Foredrag
- Utvikling av materiell

Er du agent? Logg deg inn!

Eller registrer deg her.

Agentinnlogging

Har du glemt passordet ditt?
Gå tilbake til innlogging