Sentralstyret

Sentralstyret er Miljøagentenes høyeste myndighet mellom landsmøtene som avholdes annenhvert år. Her finner du kontaktinformasjon til sentralstyret.

Trond Enger
Styreleder
M: 908 51 055
trond@ordstyrer.no

Signe Lindbråten
Nestleder
M: 932 22 335
signe.lindbraten@gmail.com  

Øystein Edvin Berg
Styremedlem
M: 412 00 242
berg@effect1.no

Ane Hansdatter Kismul
Styremedlem
ane.hansdatter.kismul@bondelaget.no
M: 910 06 060

Lars Arne Brøttem
Styremedlem
lars.arne@brottem.no
M: 957 54 208

Ingeborg Brenne
Styremedlem (lokallaget i Hamar)
ingeborg.brenne@gmail.com
M: 913 34 346

Natalie Ekroll
Styremedlem (Natur og Ungdom)
nataliee@nu.no
M: 988 80 805

Anders Haug Larsen
Styremedlem (Naturvernforbundet)
al@naturvernforbundet.no
M: 932 17 626

Rasmus Norsted
Styremedlem (stabsrepresentant)
rasmus@miljoagentene.no
M: 922 81 769

 

 

Er du agent? Logg deg inn!

Eller registrer deg her.

Agentinnlogging

Har du glemt passordet ditt?
Gå tilbake til innlogging