Kontakt oss

MILJØAGENTENE

Mariboes gate 8
0183 Oslo
E-post: post@miljoagentene.no
Telefon: 96 90 18 20
Org.nr. 971 276 533
Kontonummer: 7874.05.77661

For kontaktinformasjon til sentralstyret, klikk her.

For kontakt med Barnas klimapanel, kontakt Bjørn Erik Løken. Les mer om Barnas klimapanel her.

Om Miljøagentene   About the Eco-Agents

Støtt oss

 

Signe Lindbråten
Sjefsagent
signe@miljoagentene.no
Tlf: 93 22 23 35

- Daglig leder i Miljøagentene
 

Wanda Nordstrøm
Kommunikasjonsagent
Mediekontakt og prosjekt
wanda@miljoagentene.no
Tlf: 464 48 553

- Pressehenvendelser
​- Sosiale medier
- Medlemsbladet
- Nettsiden

Sina Øversveen
Kommunikasjonsagent
Organisasjon og medlemmer
sina@miljoagentene.no
Tlf: 473 65 749

- Spesialagentoppdrag
- Sosiale medier
- Medlemsbladet
- Nettsiden

 

Administrasjon

Stephanie-Elga Motrøen
Administrasjonsagent
elga@miljoagentene.no
Tlf: 920 80 132

- Økonomi og administrasjon
- Medlemsoppfølging

Marta Radwanska
Medlemsagent
marta@miljoagentene.no
Tlf: 402 97 073

- Medlemsregister
- Medlemsoppfølging

 

Ingvild Wollstad
Kreativ agent
(deltid)
ingvild@miljoagentene.no
Tlf: 919 16 565

- Miljøagentrapporten
- Grafisk design

   

 

Organisasjon

Peter Hedstein
Organisasjonsagent
peter@miljoagentene.no
Tlf: 922 63 833

- Organisasjonsutvikling
- Medlemsoppfølging
- Kampanjestøtte

Bjørn Erik Løken
Organisasjonsagent
bjorn@miljoagentene.no
Tlf: 416 94 056

- Oppfølging av lokallag i Agder,
Rogaland, Vestland, Nordland,
Møre og Romsdal,
og Troms og Finnmark
- Barnas klimapanel

Marit H. Stafsnes
Organisasjonsagent 
marit@miljoagentene.no
Tlf: 942 77 788

- Oppfølging av lokallag i 
Trøndelag og Innlandet
- Oppdrag Endring

Janne Randgaard
Organisasjonsagent (deltid)
janne@miljoagentene.no
Tlf: 92 89 37 44

- Oppfølging av lokallag i 
Vestfold og Telemark
- Lokallagsprosjekt

Marte Randby Steinskog
Organisasjonsagent
marte@miljoagentene.no
Tlf: 95 84 69 06

- Oppfølging av lokallag i Oslo og Viken

Knut Hjelleset
Organisasjonsagent (vikar)
knut@miljoagentene.no
Tlf: 92284582

- Prosjektarbeid
-Organisatorisk bistand

 

Kampanje og marked

Julie Vestgren Pettersen
Marked- og kampanjeagent
(permisjon)

 

- Samarbeidsprosjekter
- Markedsaktiviteter
- Skolekampanjer:
  - Batterijakten
 

Ingvild Swane
Marked- og kampanjeagent
ingvild.swane@miljoagentene.no
Tlf: 48 06 59 52

- Markedsaktiviteter
- Skolekampanjer:
  -Batterijakten
  

Annam Chaudhry 
Marked- og kampanjeagent
annam@miljoagentene.no
Tlf: 45 26 66 28

- Markedsaktiviteter
- Skolekampanjer:
-Beintøft
-De Grønne Forskerspirene

 

   

 

 

 

 

 

Er du agent? Logg deg inn!

Eller registrer deg her.

Agentinnlogging

Har du glemt passordet ditt?
Gå tilbake til innlogging