Kontakt oss

MILJØAGENTENE

Mariboes gate 8
0183 Oslo
E-post: post@miljoagentene.no
Telefon: 96 90 18 20
Org.nr. 971 276 533
Kontonummer: 7874.05.77661

MELD IFRA - her finner du informasjon om hvor du skal ta kontakt hvis du opplever noe ugreit i Miljøagentene eller får informasjon om brudd på våre etiske retningslinjer.

For kontakt med Barnas klimapanel, kontakt Sina Øversveen.

Du kan finne mer info om Miljøagentene her, ta kontakt med sentralstyret eller finne måter å støtte oss - or read about the Eco-Agents in English.

 

 

Signe Lindbråten
Sjefsagent
signe@miljoagentene.no
Tlf: 93 22 23 35

- Daglig leder i Miljøagentene
 

Wanda Nordstrøm
Kommunikasjonsagent
Mediekontakt og prosjekt
wanda@miljoagentene.no
Tlf: 464 48 553

- Pressehenvendelser
​- Sosiale medier
- Medlemsbladet
- Nettsiden

Sina Øversveen
Kommunikasjonsagent
Organisasjon og medlemmer
sina@miljoagentene.no
Tlf: 473 65 749

- Spesialagentoppdrag
- Barnas klimapanel
- Sosiale medier
- Medlemsbladet
- Nettsiden

 

Administrasjon

Stephanie-Elga Motrøen
Administrasjonsagent
elga@miljoagentene.no
Tlf: 920 80 132

- Økonomi og administrasjon
- Medlemsoppfølging

Marta Radwanska
Medlemsagent
marta@miljoagentene.no
Tlf: 402 97 073

- Medlemsregister
- Medlemsoppfølging

 

Ingvild Wollstad
Kreativ agent
(deltid)
ingvild@miljoagentene.no
Tlf: 919 16 565

- Miljøagentrapporten
- Grafisk design

   

 

Organisasjon

Peter Hedstein
Organisasjonsagent
peter@miljoagentene.no
Tlf: 922 63 833

- Landsleir
- Oppfølging av lokallag i Nordland
og Troms og Finnmark
- Medlemsoppfølging
- Kampanjestøtte

Marte Randby Steinskog
Organisasjonsagent
marte@miljoagentene.no
Tlf: 95 84 69 06

- Oppfølging av lokallag i Oslo og Viken

Marit H. Stafsnes
Organisasjonsagent 
marit@miljoagentene.no
Tlf: 942 77 788

- Oppfølging av lokallag i 
Trøndelag, Innlandet og Vestland
- Oppdrag Endring

Janne Randgaard
Organisasjonsagent (deltid)
janne@miljoagentene.no
Tlf: 92 89 37 44

- Oppfølging av lokallag i 
Vestfold og Telemark, Agder,
Rogaland, Møre og Romsdal

Bjørn Erik Løken
Organisasjonsagent
(permisjon)
 

- Oppfølging av lokallag
- Barnas klimapanel

 

 

Kampanje og marked

Julie Vestgren Pettersen
Marked- og kampanjeagent
(permisjon)
 

- Samarbeidsprosjekter
- Markedsaktiviteter
- Skolekampanjer:
  - Batterijakten
 

Ingvild Swane
Marked- og kampanjeagent
ingvild.swane@miljoagentene.no
Tlf: 48 06 59 52

- Markedsaktiviteter
- Skolekampanjer:
  -Batterijakten
  

Annam Chaudhry 
Marked- og kampanjeagent
annam@miljoagentene.no
Tlf: 45 26 66 28

- Markedsaktiviteter
- Skolekampanjer:
-Beintøft
-De Grønne Forskerspirene

 

   

 

 

 

 

 

Er du agent? Logg deg inn!

Eller registrer deg her.

Agentinnlogging

Har du glemt passordet ditt?
Gå tilbake til innlogging