Kontakt oss

MILJØAGENTENE

Mariboes gate 8
0183 Oslo
E-post: post@miljoagentene.no
Telefon: 96 90 18 20
Org.nr. 971 276 533

Kontonummer: 7874.05.77661

For kontaktinformasjon til sentralstyret, klikk her.

For kontaktinformasjon til Barnas Klimapanel (2019), klikk her.

Om Miljøagentene   About the Eco-Agents

Administrativ støtte

Are Shaw Waage 
Sjefsagent
are@miljoagentene.no
Tlf: 41 42 86 89

- Daglig ledelse
- Økonomi og administrasjon
- Representasjon og relasjoner
 

Hanne Haugsnes Jensen
Administrasjonsagent
hanne@miljoagentene.no
Tlf: 95 85 11 76

- Økonomi og administrasjon
- Medlemsoppfølging
- Landsleir og fellessamlinger
- Frifond

Marta Radwanska
Medlemsagent
marta@miljoagentene.no
Tlf: 40 29 70 73

- Medlemsregister
- Medlemsoppfølging

Kommunikasjon

Rasmus Norsted 
Kommunikasjonsagent
(i permisjon til august)
 

Helen Mehammer
Kommunikasjonsagent
(vikariat)
helen@miljoagentene.no
Tlf: 98 45 88 35

- Pressehenvendelser
​- Sosiale medier
- Film og foto
- Medlemsbladet
- Nettsiden

Ingvild Wollstad
Kreativ agent
deltid)
ingvild@miljoagentene.no
Tlf: 91 91 65 65

- Miljøagentrapporten
- Grafisk design

 

Organisasjon

Bjørn Erik Løken
Organisasjonsagent
bjorn@miljoagentene.no
Tlf: 41 69 40 56

- Oppfølging av lokallag
- Barnas Klimapanel
- Skolebesøk

Marte Randby Steinskog
Oslo- og Akershusagent
marte@miljoagentene.no
Tlf: 95 84 69 06

- Oppfølging medlemmer
og lokallag i Oslo og Akershus
- Arrangementer og markeringer
i Oslo og Akershus

 

 

Kampanje og marked

Julie Vestgren Pettersen
Prosjektagent
julie@miljoagentene.no
Tlf: 99 16 98 94

- Samarbeidsprosjekter
- Markedsaktiviteter
- Skolekampanjer
  - Batterijakten
  - Beintøft

Stig Rygh-Johansen
Prosjektagent
stig@miljoagentene.no
Tlf: 90 72 55 88

- Samarbeidsprosjekter
- Markedsaktiviteter
- Skolekampanjer
  - Batterijakten
  - Beintøft

 

Kaspar Tjeldflaat Steudel
Prosjektagent
kaspar@miljoagentene.no
Tlf: 48 20 45 73

- Samarbeidsprosjekter
- Markedsaktiviteter
- Skolekampanjer
  - Batterijakten
  - Beintøft

Sina Øversveen
Plastagent
sina@miljoagentene.no
Tlf: 47 36 57 49

- Droneprosjekt
- Rydding av strender

 

Er du agent? Logg deg inn!

Eller registrer deg her.

Agentinnlogging

Har du glemt passordet ditt?
Gå tilbake til innlogging