Kontakt oss

MILJØAGENTENE

Mariboes gate 8
0183 Oslo
E-post: post@miljoagentene.no
Telefon: 96 90 18 20
Org.nr. 971 276 533

Kontonummer: 7874.05.77661

For kontaktinformasjon til sentralstyret, klikk her.

Om Miljøagentene   About the Eco-Agents

Ansatte på Hovedkvarteret

Are Shaw Waage 
Sjefsagent
are@miljoagentene.no
Tlf: 41 42 86 89

- Daglig ledelse
- Økonomi og administrasjon
- Representasjon og relasjoner
 

Rasmus Norsted
Kommunikasjonsagent
rasmus@miljoagentene.no
Tlf: 92 28 17 69

- Pressehenvendelser
​- Sosiale medier
- Film og foto
- Medlemsbladet
- Nettsiden

Julie Vestgren Pettersen
Prosjektagent
julie@miljoagentene.no
Tlf: 99 16 98 94

- Samarbeidsprosjekter
- Markedsaktiviteter
- Skolekampanjer
  - Batterijakten
  - Beintøft

Hanne Haugsnes Jensen
Administrasjonsagent
hanne@miljoagentene.no
Tlf: 95 85 11 76

- Økonomi og administrasjon
- Medlemsoppfølging
- Landsleir og fellessamlinger
- Frifond

Bjørn Erik Løken
Organisasjonsagent
bjorn@miljoagentene.no
Tlf: 41 69 40 56

- Oppfølging av lokallag
- Barnas Klimapanel
- Skolebesøk

Marte Randby Steinskog
Oslo- og Akershusagent (50%)
marte@miljoagentene.no
Tlf: 95 84 69 06

- Oppfølging medlemmer
og lokallag i Oslo og Akershus
- Arrangementer og markeringer
i Oslo og Akershus

Stine Østnor
Prosjektagent, plastforsøpling
stine@miljoagentene.no
Tlf: 93 22 91 38

- Skolebesøk
- Foredrag
- Plast og marin forsøpling

Ingvild Wollstad
Kreativ agent (deltid)
ingvild@miljoagentene.no
Tlf: 91 91 65 65

- Grafisk design Miljøagentrapporten
- Innhold og aktiviteter Miljøagentrapporten
- Grafisk design alle trykksaker

 

Er du agent? Logg deg inn!

Eller registrer deg her.

Agentinnlogging

Har du glemt passordet ditt?
Gå tilbake til innlogging