Sentralstyret

Sentralstyret er Miljøagentenes høyeste myndighet mellom landsmøtene som avholdes annenhvert år. Her finner du kontaktinformasjon til sentralstyret.

Alvhild Hedstein
Styreleder

styreleder@miljoagentene.no
M: 93 03 48 79

Øystein Solevåg
Nestleder

oystein@arim.no
M: 40 23 47 05

Trond Enger
Styremedlem

trond@ordstyrer.no
M: 90 85 10 55

Ane Hansdatter Kismul
Styremedlem
ane.h.kismul@gmail.com
M: 910 06 060

Signe Lindbråten
Styremedlem

signe.lindbraten@gmail.com
M: 932 22 335

Stian Seland
Styremedlem 
stian@seland.info
M: 466 63 900

Hege Torghatten
Styremedlem
egehege@msn.com
M: 91 83 37 20

 

Andreas Randøy
Styremedlem (Natur og Ungdom)
andreasr@nu.no
M. 41 20 85 43

Anders Haug Larsen
(Naturvernforbundet)

al@naturvernforbundet.no
M: 93 21 76 26

Hanne Haugsnes Jensen
Styremedlem (ansattrepresentant)
hanne@miljoagentene.no
M: 95 85 11 76

   

 

 

 

 

 

Er du agent? Logg deg inn!

Eller registrer deg her.

Agentinnlogging

Har du glemt passordet ditt?
Gå tilbake til innlogging