Miljøagentene

Oslo

Lokallagene i Oslo finner på mye gøy, både hver for seg og sammen. Fylkeslaget inviterer også til morsomme aktiviteter.

Miljøagentene på Godlia og Trasop

Voksenkontakt: Runa Brandal Myklebust
Telefon: 481 80 013
Epost:
runa.myklebust@gmail.com

Miljøagentene på Kjelsås

Voksenkontakt: Lill Isaksen
Telefon: 932 27 882
E-post: lill.isaksen@me.com

Miljøagentene på Lindeberg

Voksenkontakt: Andrea Aalrust Shaw
Telefon: 476 17 251
E-post: andrea.aa.shaw@gmail.com

Miljøagentene på Linderud og Økern

Voksenkontakt: Hanane Boudouh
Telefon: 403 44 810
E-post: hanane_bdh83@outlook.com

Miljøagentene på Nordstrand

Voksenkontakt: Arnfinn Wessel Madsen
Telefon: 936 94 420
E-post: arnfinn.madsen@gmail.com

Miljøagentene på Stovner

Voksenkontakt: Sara Belhassani
Telefon: 455 50 521
E-post: sarabelhassani@gmail.com

Miljøagentene på Tøyen

Voksenkontakt: Hanane Boudouh
Telefon: 403 44 810
E-post: hanane_bdh83@outlook.com

Miljøagentene på Veitvet

Voksenkontakt: Marte Riseth
Telefon: 932 86 958
E-post: marte.riseth@gmail.com

"Send meg gjerne en e-post, marte@miljoagentene.no"

Organisasjonsagent Marte

Dette skjer:

Logo Oppdrag Endring. Logen er på grønn bakgrunn med strektegninger av trær. Logoen står i en boble og skriften er litt barnslig. Ut fra logen er det en snakkeboble i den står det "du betyr mer enn du tror!"

15.

april

Oslo

Oslo: Oppdrag Endring

Hjemme hos deg!

Fra 15.april til 15. mai

Logo Oppdrag Endring. Logen er på grønn bakgrunn med strektegninger av trær. Logoen står i en boble og skriften er litt barnslig. Ut fra logen er det en snakkeboble i den står det "du betyr mer enn du tror!"

15.

april

Norge

Bli med på Oppdrag Endring

Hjemme hos deg!

Fra 15.april til 15. mai

Et gruppebilde av over 100 miljøagenter på landsleir. De står utendørs og smiler til kamera, i bakgrunnen ser man trær og hus.

21.

juni

Norge

Landsleir 2024

Trondheimsfjord FHS, Skaun kommune Trøndelag

21. - 23. juni