Miljøagentene

Kontakt oss

Ta gjerne kontakt med agentene på Hovedkvarteret. Vi hjelper deg med det du lurer på.

Organisasjonsnummer:

971 276 533

Telefon:

969 01 820

Kontonummer:

7874.05.77661

Adresse:

Mariboes gate 8, 0183 Oslo

Vi jobber på Hovedkvarteret

Signe Lindbråten

932 22 335

signe@miljoagentene.no

SJEFSAGENT - Daglig leder i Miljøagentene

Katherine Pedersen

930 63 253

katherine@miljoagentene.no

VISESJEFSAGENT - Organisasjons- og administrasjonsleder

Stephanie-Elga Motrøen

920 80 132

elga@miljoagentene.no

ADMINISTRASJONSAGENT - Økonomi og administrasjon

Marta Radwanska

402 97 073

marta@miljoagentene.no

MEDLEMSAGENT - Medlemsregister, medlemsoppfølging og nettbutikk

Wanda Nordstrøm

464 48 553

wanda@miljogentene.no

KOMMUNIKASJONSAGENT - Mediekontakt

Sina Øversveen

sina@miljoagentene.no

KOMMUNIKASJONSAGENT - Spesialagenter og Barnas klimapanel

Julie Vestgren Pettersen

991 69 894

julie@miljoagentene.no

MARKEDSAGENT - Markedsføring og samarbeid

Marte Randby Steinskog

958 46 906

marte@miljoagentene.no

ORGANISASJONSAGENT - Ansvar for Akershus, Buskerud, Oslo og Østfold.

Bjørn Erik Løken

416 94 056

bjorn@miljoagentene.no

ORGANISASJONSAGENT - Barnas klimapanel og lokallag i Finnmark, Nordland og Troms.

Janne Randgaard

928 93 744

janne@miljoagentene.no

ORGANISASJONSAGENT - Ansvar for Agder, Telemark, Vestfold, Møre og Romsdal

Marit H. Stafsnes

942 77 788

marit.stafsnes@miljoagentene.no

ORGANISASJONSAGENT - Ansvar for Innlandet, Trøndelag og Vestland

Peter Hedstein

922 63 833

peter@miljoagentene.no

ORGANISASJONSAGENT - Landsleir og medlemsoppfølging

Ingvild Swane

480 65 952

ingvild.swane@miljoagentene.no

SKOLEAGENT- Ansvar for Batterijakten og redaktør Miljøagentrapporten

Annam Chaudhry

452 66 628

annam@miljoagentene.no

SKOLEAGENT- ansvar for Beintøft

Bjørn Jaavall

454 07 588

bjorn.jaavaall@miljoagentene.no

SKOLEAGENT - skolekampanjer

Var det noen andre du ville snakke med?